Kontakt

Jak zacząć?

Do programu lojalnościowego Nasza Ekipa może dołączyć zarówno każda osoba prowadząca własną działalność gospodarczą, jak i osoba dokonująca w jej imieniu zakupów w sklepach Sanpol.

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem firmy czy jej pracownikiem, możesz czerpać korzyści z naszego Programu Lojalnościowego.

Dołącz do Naszej Ekipy i Zgłoś udział już teraz.

Program Lojalnościowy jest dostępny tylko dla użytkowników platformy snapolprofi.pl. Jeżeli nie masz konta – nic straconego. Skorzystaj z formularza i zarejestruj się w prosty sposób.

Jeżeli już jesteś uczestnikiem Programu Lojalnościowego zaloguj się i przejdź do panelu.


Jeśli jesteś właścicielem firmy (tj. użytkownikiem wiodącym) wystarczy, że wykonasz 3 proste kroki, aby dołączyć do Naszej Ekipy.

1. Zaloguj się na sanpolprofi.pl

2. Zgłoś udział i zaczekaj na weryfikację Sanpol

3. Po otrzymaniu potwierdzenia, możesz zacząć w pełni korzystać z Programu Lojalnościowego i zdobywać cenne nagrody sprawdź, co możesz zyskać.

Jeśli jesteś pracownikiem firmy, będziesz dodatkowo potrzebował zgody swojego pracodawcy, który jest użytkownikiem wiodącym. Wszelkie zmiany użytkowników (oraz dodanie nowych) możesz zgłaszać po zalogowaniu się do platformy sanpolprofi.pl w zakładce Moje konto > Edycja Profilu.

Dołącz do Naszej Ekipy!

Masz już konto w e-commerce?

Zaloguj się i przystąp do programu lojalnościowego.