Historia

  • Początki firmy Sanpol przypadają na 1994 rok Sanpol rozpoczynał swoją działalność i kontynuował w latach 90 –tych, jako jeden z największych importerów produktów łazienkowych w Polsce.                                                                  
  • W późnych latach 90– tych, do branży łazienkowej dołączono produkty grzewcze i instalacji wewnętrznych oraz sieci zewnętrznych.                                                                                                                                                                 
  • Od 2010 roku Sanpol jest udziałowcem międzynarodowej organizacji VGH zrzeszającej firmy z 12 krajów Europy. VGH jest europejskim liderem, skupiającym średnie firmy w Europie w branży grzewczej, instalacyjnej i łazienkowej, VGH to wymiana doświadczeń oraz pozyskanie know how, wsparcie finansowe i organizacyjne oraz silna konkurencja dla koncernów branży.                                                                                                                                                  
  • W 2011 roku została wprowadzona do oferty marka własna SKALAR, wtedy rozpoczęliśmy współpracę z włoską firmą Emmeti – znanym i cenionym od 30 lat producentem i dystrybutorem w branży instalacyjnej i grzewczej. Marka Skalar jest nadal rozwijana, a dzięki współpracy ze znanymi producentami możemy zaproponować dobrą cenę, wysoką, jakość i dogodny serwis produktów.                                                                                                                          
  • Ponad 20 lat dynamicznego rozwoju uczyniło Sanpol jednym z liderów branży systemów grzewczych, instalacyjnych, wyposażenia łazienek i wnętrz.                                                                                                                                      
  • W chwili obecnej firma posiada blisko 30 oddziałów i zatrudnia ponad 350 osób. Doskonała organizacja i bogate doświadczenie, tworzy z nas solidnego partnera w realizacji najbardziej ambitnych projektów.


.

O Sanpol

Nasza misja brzmi:
„Budujemy profesjonalny zespół, zapewniający trwałość i bezpieczeństwo inwestycji naszych klientów”.

Firma w okresie całej swej działalności aż do dziś, szczyci się tym, że jej kapitał jest w 100% polski i zyski generowane przez Sanpol są inwestowane w Polsce. Dysponujemy szeroką kadrą, ukierunkowaną na profesjonalną obsługę klienta, utożsamiającą się z problemami klienta i firmą. Kadrą, której celem jest podnoszenie kwalifikacji oraz dostarczenie wartości dodanej dla klienta.

W relacjach z klientem stosujemy strategię wygrany – wygrany, czyli partnerstwo polegające na korzyściach biznesowych dla dwóch stron, gdyż uważamy, że takie podejście tworzy szanse na długoletnią współpracę. Obecnie firma przechodzi kolejne gruntowne zmiany mające na celu zapewnienie klientowi kompleksowej i spersonalizowanej dla niego usługi. Dzięki nowoczesnym narzędziom i zaawansowanym technologiom w tym platformie e-commerce, chcemy dostarczyć klientom szybkiej informacji o produkcie, szybkiej dystrybucji oraz szerokiego wsparcia na każdym etapie współpracy.