Kontakt

RAVAK: Wanna Rosa II – oryginalny kształt i uniwersalność

porady ravak rossa2

Dzięki wyjątkowemu kształtowi oraz odpowiednim rozmiarom, wanna Rosa II może zostać ulokowana również w małej łazience, co rozwiązuje wiele problemów aranżacyjnych. Pomieszczenia w niewielkim metrażem wymagają sporej gimnastyki, a w tym przypadku nie traci na tym komfort samej kąpieli. Zewnętrzne rozwiązania są uniwersalne , a wewnętrzne pozwalają na wygodny podział na strefę prysznicową i kąpielową.

Wanna Rosa II jest funkcjonalna sama w sobie, ale również może być fundamentem pod dodatkowe akcesoria takie jak parawan wannowy czy specjalny uchwyt. Inteligentna wanna w nowoczesnym stylu to rarytas na rynku. Zwłaszcza jeśli ta seria łazienkowa może się pochwalić ergonomicznie ukształtowanym przednim panelem. Dzięki takiemu rozwiązaniu można o wiele łatwiej dojść do wanny, wejść do niej czy wygodnie umyć jej wnętrze. Komfort jest bardzo istotny w codziennym użytkowaniu, dlatego nie polecamy bagatelizować żadnego elementu.

Dla każdego użytkownika nie bez znaczenia będzie wieloletnia gwarancja nawet do 99 lat. Przy zakupie wanny w dowolnym salonie sprzedaży Sanpol oraz rejestracji na stronie ravak.pl, Klient ma możliwość przedłużenia 10-letniej gwarancji o kolejne 89 lat od daty zakupu.

WANNA ASYMETRYCZNA RAVAK – WIELE ROZMIARÓW I KSZTAŁTÓW


wanna narożnikowa

To właśnie od wyboru wanny powinniśmy rozpocząć aranżację łazienki. To ona wyznacza kierunek designu, funkcjonalności i komfortu użytkowania. Jednocześnie jest to również jedno z najtrudniejszych zadań, ponieważ nie urządzimy wnętrza bez dokładnych pomiarów dostępnej przestrzeni. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie wybrać optymalne rozwiązanie.

Dużym ułatwieniem w przypadku wanny Rosa II jest fakt, że ten model jest dostępny w dwóch wariantach i trzech rozmiarach. W efekcie bez problemu Klient dopasuje odpowiednie rozwiązanie do swojej łazienki, gdzie wanna asymetryczna odnajdzie się w rogu.

  • Zaskakująco przestronna


parawan wannowy

Wanny asymetryczne Rosa II – wyposażone w ukośnie ułożoną misę – odpowiednio wykorzystują większą długość niż ta rzeczywista, jaką wanna zajmuje przy ścianie. W efekcie przestrzeń kąpielowa jest dużo wygodniejsza.

  • Parawan wannowy a mała łazienka


wanna asymetryczna

Parawan nawannowy – wbrew pozorom – pozwala w pełni wykorzystać potencjał łazienki, zwłaszcza tej o niewielkim metrażu. Przede wszystkim doda pomieszczeniu funkcjonalności, optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Parawan będzie też kompromisem dla rodzin, w których znajdują się miłośnicy gorącej kąpieli w wannie pełnej piany i szybkiego, relaksującego prysznica. Stworzenie dodatkowej przestrzeni jest dużo prostsze niż mogłoby nam się wydawać. Dzięki takiemu parawanowi nie musisz się bać zachlapania łazienki, nie rezygnując z kąpieli z pozycji stojącej. Jest to szczególnie ważne przy małych dzieciach.

JAKIE SĄ NAJWIĘKSZE ZALETY WANNY AKRYLOWEJ ROSA II?

wanny narożne

Wanna Ravak Rosa II to połączenie oryginalnego wzornictwa, nowoczesnego stylu, ponadczasowej uniwersalności, funkcjonalności oraz specjalnie wydzielonej przestrzeni wewnętrznej. Należy do tego również dodać łatwość czyszczenia takiej wanny, która została wykonana z akrylu, więc jest ciepła w dotyku oraz gładka. Ponadto, dostępne są opcje prawych i lewych modeli, aby dopasować model do układu łazienki Klienta. Koncept z wanną Rosa jest na tyle uniwersalny, że bez problemu można zaaranżować całą łazienkę, razem z umywalką, meblami, lustrem i armaturą. W serii dostępne są również dwa inne modele wanien, w tym Rosa 95 dedykowana do mniejszych łazienek.

Wanna Rosa II wyróżnia się również specjalnie wytłoczonym siedziskiem nad poziomem wody, które umożliwia wygodne siedzenie i odkładanie akcesoriów łazienkowych. Ponadto, istotnym detalem jest odpływ znajdujący się blisko środkowej części wanny, co pozwala na bardziej komfortowe użytkowanie.


wanny Ravak

Zobacz też:

Montaż wanny wolnostojącej - jak się przygotować?
Najlepsze wanny prostokątne 2023 - TOP 5
Najlepsze wanny narożne - ranking TOP 5
Wanna z hydromasażem – czy warto kupić?