Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

GEBERIT: Nowa seria łazienkowa Acanto

porady geberit seria acanto

Kompletne wyposażenie łazienki z wykorzystaniem jednej kolekcji jest bardzo dobrym rozwiązaniem. (patrz: spójność wizualna). Jednak nie wszyscy producenci decydują się na taki zabieg, stawiając częściej na pojedyncze elementy, z których musimy stworzyć ostateczny wygląd pomieszczenia. Jednym z wyjątków jest Geberit, który niedawno wypuścił w świat serię Acanto, wyróżniającą się ponadczasowym wzornictwem i bogactwem możliwości.

Więcej

SANPOL: Pakiety dają Ci więcej korzyści

pakiety łazienkowe sanpol

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne pakiety produktów, zawierające prawdziwe bestsellery w swojej kategorii: (m.in. Roca Gap, Tece Base). W efekcie otrzymujesz wiele korzyści. Przede wszystkim oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz samodzielnie kompletować zestawu.

Więcej

ARISTON: Bezpieczne i funkcjonalne pompy ciepła

porady ariston pompa ciepła nimbus

Pompy ciepła Nimbus gwarantują funkcjonalne i w 100% bezpieczne centralne ogrzewanie, a także wytwarzanie ciepłej wody użytkowej. Zostały one wyposażone w specjalny inwerter, moduł hydrauliczny oraz zasobnik (180 litrów), co pozwala na dowolną konfigurację.

Więcej

GEBERIT: nowoczesna łazienka dzięki kolekcji ICON

porada geberit icon

Geberit ICON to zgrabne połączenie praktyczności i nowoczesności. Możesz dowolnie aranżować wnętrze, co w małej łazience jest na wagę złota. Tutaj każdy zakamarek odgrywa sporą rolę, kiedy możesz schować akcesoria łazienkowe i inne drobiazgi.

Więcej

TECE: antybakteryjne przyciski do WC i pisuaru dla higieny i funkcjonalności

porady przycisk tece

Minimalistyczne i eleganckie wzornictwo, wyjątkowo płaska powierzchnia oraz innowacyjna technologia – te elementy sprawiają, że antybakteryjne przyciski do WC i pisuaru TECEnow spełniają najwyższe wymogi względem bezpieczeństwa i higieny.

Więcej