Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

Instalacja pompy ciepła krok po kroku - sprawdź na co zwrócić uwagę

automatyka

Zakup pompy ciepła to nie wszystko by nasza Instalacja grzewcza działała sprawnie, efektywnie oraz długotrwale. O ile przy aspekcie ekonomicznym wystarczy „tylko” zamontować instalację PV by zredukować lub zbilansować do zera rachunki za energię elektryczną, tak przy efektywności i bezawaryjności układu CO/CWU duży wkład w pracę naszej instalacji ma wiedza, doświadczenie instalatora oraz materiały jakie są lub będą użyte przy wykonaniu lub modernizacji układu C.O./CWU.

Więcej

Kotły kondensacyjne – ranking TOP5 urządzeń

ariston clas 1204

Wybór odpowiedniego kotła kondensacyjnego przez lata zapewni komfort cieplny wszystkim domownikom. Przygotowaliśmy listę 5 modeli, które cieszą się pozytywnymi opiniami ekspertów i zyskały popularność wśród wymagających klientów. Poznaj szczegóły i sięgnij po idealne rozwiązanie na własne cztery kąty.

Więcej

Ranking: najlepsze grzejniki łazienkowe 2023

grzejniki vitalle 1204

Grzejniki łazienkowe powinny pełnić wiele ról jednocześnie. Na pewno są to urządzenia, które gwarantują komfort domownikom podczas kąpieli czy codziennego dbania o higienę. Powinny być estetyczne i dopasowane do stylu urządzania wnętrza. Często pełnią też funkcję suszenia ręczników czy bielizny. Stąd też ich wybór nie powinien być przypadkowy. Zobacz nasz ranking grzejników łazienkowych!

Więcej

Zestawy prysznicowe – ranking TOP 8 nowoczesnych kompletów

Vario Vernis Blend Hansgrohe 1204

Zastanawiasz się, czym się kierować wybierając zestawy prysznicowe? Jak dokonać odpowiedniego wyboru, aby późniejsze czyszczenie i branie kąpieli nie sprawiało dyskomfortu? Poznaj nasz ranking zestawów prysznicowych i TOP10 polecanych modeli.

Więcej

Ranking podgrzewaczy wody pojemnościowych elektrycznych – zobacz polecane modele!

ariston velis evo

Na rynku znajdziesz wiele podgrzewaczy wody, lecz nie każdy model sprosta Twoim oczekiwaniom. Dlatego przygotowaliśmy ranking 8 urządzeń, które cieszą się uznaniem wśród ekspertów. Poznaj szczegółowe informacje i wybierz rozwiązanie najlepiej dopasowane do własnych potrzeb.

Więcej

Umywalki nablatowe – ranking TOP 10 najlepszych modeli

umywalki roca

W wielu projektach łazienek pojawiają się ostatnio umywalki nablatowe. To nowoczesny sposób na zagospodarowanie komfortowej strefy do wykonywania codziennych czynności higienicznych i pielęgnacji skóry. Zaletą jest też to, że taka misa pełni funkcję dekoracyjną. W tym artykule przedstawimy Ci ranking umywalek nablatowych, który pozwoli Ci przyjrzeć się bliżej najlepszym wybranym przez nas modelom na rynku.

Więcej

Pompy ciepła – ranking TOP5 polecanych modeli

Ariston - jak dobrać pompę ciepła

Zarządzanie ogrzewaniem w domu powinno być tanie w eksploatacji, komfortowe w użytkowaniu oraz niesamowicie wydajne. Liczy się także łatwość instalacji i nowoczesne technologie. Sprawdź nasz ranking pomp ciepła, który pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenie do Twojej instalacji.

Więcej

Gruntowa pompa ciepła – na co zwrócić uwagę podczas montażu?

Gruntowa pompa ciepła – na co zwrócić uwagę podczas montażu - 05.04

Słońce, ziemia, powietrze, woda – każdy z tych naturalnych zasobów naszej planety może stać się źródłem energii potrzebnej do ogrzewania domu lub podgrzewania ciepłej wody. Jednymi z najpopularniejszych urządzeń wykorzystujących OZE są gruntowe pompy ciepła. Na jakiej zasadzie działają? Na co zwrócić uwagę przy ich montażu?

Więcej

Wysoka efektywność, łatwy montaż i przedłużona gwarancja - wentylacja ZEHNDER

artykuł zehnder

Kluczową potrzebą każdego człowieka jest świeże powietrze, które stanowi wsparcie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Energooszczędna wentylacja z rekuperacją firmy Zehnder użytkowana w oparciu o regularnie wymieniane oryginalne filtry gwarantuje na długie lata zdrowy klimat wnętrz

Więcej

Sterowanie obiegami grzewczymi w systemach pomp ciepła STIEBEL ELTRON

artykuł stieble eltron

Pompa ciepła jest urządzeniem dostarczającym ciepło do budynku, jednak zasadniczym jej zadaniem w przypadku pracy na CO jest utrzymywanie zadanej temperatury w buforze. Wraz z rozwojem technologii, automatyka pomp ciepła stawała się coraz bardziej rozbudowana. Jej funkcje powiększyły się między innymi o możliwość obsługi dodatkowych obiegów grzewczych.

Więcej