Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

KERMI: Dlaczego warto wybrać grzejniki płytowe Kermi therm – x2 Line?

porady kermi line

Kermi therm-x2 Line to grzejniki, które z łatwością dostosują się do każdego wnętrza. Dzięki szerokiemu spektrum różnych typów i wielkości konstrukcyjnych pozwalają znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji montażowej.

Więcej

KERMI: Grzejnik kompaktowy therm-x2 Plan - gładka forma, wysoka wydajność!

porady kermi plan

Gładkie grzejniki therm-x2 Plan-K i Plan-V/VM posiadają nie tylko niewątpliwe walory estetyczne, pozwalające im dopasować się do każdego wnętrza, ale także -w wersji zaworowej V- posiadają zintegrowany zawór, fabrycznie ustawiony na odpowiednią moc grzewczą.

Więcej

KOSPEL: Ile kosztuje ogrzewanie domu kotłem elektrycznym?

porady kospel kocioł elektryczny

Koszty ogrzewania zależą od szeregu czynników. Sama cena energii jest tyko jednym z nich i to nie najważniejszym. Warto wiedzieć, o co należy zadbać i co należy zrobić, żeby nawet kilkukrotnie ograniczyć koszty ogrzewania.

Więcej

MAGNAPLAST: Niskoszumowa kanalizacja wewnętrzna – dlaczego warto?

porady kanaliza wewnętrzna niskoszumowa magnaplast

Spłukiwanie wody to – wbrew pozorom – dość skomplikowany proces, który wymaga zamontowania nowoczesnych elementów, odpowiadających za komfort akustyczny oraz niezawodne działanie przez wiele lat. W efekcie coraz popularniejszym sposobem na problemy z niepożądanych dźwiękiem są niskoszumowe systemy kanalizacyjne.

Więcej

TECE: Czym kierować się przy wyborze przycisków spłukujących do WC?

porady przyciski tece

Oferta dostępnych na rynku przycisków spłukujących do WC jest bardzo szeroka. Mogą być jedno- lub dwufunkcyjne, ze stali nierdzewnej lub z tworzywa, obsługiwane manualnie lub bezdotykowo. Dlatego też osoby urządzające łazienkę często stają przed wyzwaniem – który z nich wybrać? W poszukiwaniu odpowiedzi warto skorzystać z kilku wskazówek samego producenta.

Więcej

TECE: Wybieramy stelaż podtynkowy do WC

porady stelaż tece

Remont łazienki to ważna inwestycja. W związku z tym, że przeprowadzany jest co kilka, a nawet kilkanaście lat, powinien być dobrze przemyślany. W ostatnim czasie wyraźnym trendem jest rezygnacja z kompaktowych sanitariatów na rzecz stelaży podtynkowych, które umożliwiają zawieszenie miski toaletowej. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, a wybór najbardziej odpowiedniego wariantu zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji, możliwości i sytuacji projektowej.

Więcej

TECE: Nowoczesne przyciski spłukujące

porady przycisk now tece

Są ekstra płaskie, minimalistyczne i wyznaczają najnowsze standardy w zakresie rozwiązań sanitarnych – mowa o nowej serii przycisków spłukujących TECEnow.

Więcej

SKALAR: Zalety ogrzewania podłogowego

porady skalar ogrzewanie podłogowe

Czy warto ponosić koszt inwestycyjny instalacji podłogowej, jeśli jest wyższy od tradycyjnej instalacji grzejnikowej? Możemy odpowiedzieć z całą pewnością, że tak, warto zainwestować w ogrzewanie podłogowe ponieważ jego zalety są niepodważalne.

Więcej

SKALAR: Co daje zastosowanie zmiękczacza?

porady skalar zmiękczacz

Woda z większości ujęć w kraju posiada wysoką zawartością związków wapnia i magnezu (twardość). Przy wyborze zmiękczacza do swojego domu warto kierować się sprawdzoną marką renomowanych producentów. Jedną ze sprawdzonych marek jest na pewno Skalar Systems.

Więcej

HONEYWELL: Inteligentny termostat T6

porady honeywell termostat T6

Poznaj termostat, który umożliwi przejęcie kontroli nad komfortem w domu. Termostat T6 został stworzony przez najlepszych inżynierów, aby móc dostosować się do planu dnia użytkownika, ułatwić oszczędzanie energii i uczynić jego dom bardziej inteligentnym.

Więcej