Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

KERMI: Dark Edition – czarne i industrialne ścianki prysznicowe

porada kermi dark edition

Czerń w łazience przestała być tematem tabu. Klasyczne rozwiązania często są zastępowane dotąd niespotykanymi. Chociaż mogłoby się wydawać, że ten kolor w połączeniu z niewielkim metrażem może gwarantować 100% przytłoczenia, to nie w tym przypadku. Czarne profile kabin Kermi są cienkie i podkreślają kontrast między ciemnymi i jasnymi powierzchniami.

Więcej

KLUDI: Pakiet Pure&Style 7w1 – pakiet nowoczesności i funkcjonalności

porada kludi pure style

Seria KLUDI Pure&Style to idealne rozwiązanie dla osób, które zwracają szczególną uwagę na estetykę oraz funkcjonalność. Zgrany duet, które nie może bez siebie istnieć. W tym przypadku siedem elementów odpowiada za zapewnienie domownikom należytego komfortu.

Więcej

HONEYWELL: Detektor tlenku wegla z serii XC – bezpieczenstwo przede wszystkim

porada honeywel detektor tlenku węgla

Honeywell - podczas projektowania urządzeń – zwraca uwagę na systemy wykrywania gazów, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Bezpieczeństwo jest bardzo istotne, dlatego zastosowanie modeli detektorów tlenku węgla z serii XC może uratować Twoje życie.

Więcej

HONEYWELL: Oszczędne i eleganckie głowice Thera-5

porada honeywell termostat thera 5

Nawet sobie nie zdajemy sprawę, jak istotne dla domowego budżetu i bezpieczeństwa są takie elementy jak głowica termostatyczna. Należy wybrać odpowiednie modele, aby kontrolować zarówno wydatki, jak i temperaturę w pomieszczeniu.Głowica Thera-5 to bardzo przemyślane rozwiązanie. Wykonuje swoją pracę, a jednocześnie – dzięki swoim niewielkim gabarytom – jest kompatybilna z każdym wnętrzem

Więcej

KLUDI: zestaw BOZZ 7w1 – klimat loftowy w nowoczesnej łazience

porady kludi bozz

Kolekcja KLUDI Bozz to odpowiedź na potrzeby zwolenników minimalizmu i nieco surowych rozwiązań, które – wbrew pozorom – wyglądają bardzo estetycznie, a już na pewno elegancko. Forma zredukowana do minimum sprawia, że w łazience jest przestrzennie i można oddychać pełną piersią.

Więcej

TECE: Toaleta myjąca TECEone – nieskazitelna czystość i elegancki design

porade tece toaleta myjąca

TECEone to dowód, że toaleta myjąca może być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze i montażu oraz pozbawiona elektroniki. Sukces leży w podejściu do marki TECE do innowacyjności oraz funkcjonalności produktu, opierającej się na prostocie i przemyślanych rozwiązaniach. W myśl zasady – mniej znaczy więcej.

Więcej

ARISTON: Kompaktowy kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny Matis Condens 24 NG EU

porady ariston kocioł matis

Tego typu modele nie tylko gwarantują niezawodne działanie, ale również wysoką wydajność i funkcjonalność. Tak w skrócie można przedstawić Matis Condens 24 NG EU. Firma Ariston wypuściła w świat bardzo solidny kompaktowy kocioł kondensacyjny.

Więcej

GEBERIT: Elegancka seria Koło MODO PURE a utrzymanie czystości w łazience

porady geberit modo pure

Seria łazienkowa Koło Modo mocno poszerzyła swoje możliwości aranżacyjne. Projektanci postawili tym razem na elegancką miskę ceramiczną MODO Pure z ukryty mocowaniami, bidet oraz miskę WC widzącą Rimfree oraz deski wolnoopadające.

Więcej

HANSGROHE: Baterie Logis Loop – nowoczesność i komfort użytkowania

porada baterie Logis Loop – nowoczesność i komfort użytkowania

Marka Hansgrohe wprowadza baterie na zupełnie inny poziom, zarówno pod względem komfortu użytkowania, nowoczesnego designu, jak i elastyczności. W ten sposób powstała seria Logis Loop, która dodatkowo wyróżnia się atrakcyjną ceną.

Więcej

PREVEX: odpływy liniowe EasyLine – wysoka jakość i stylowy design

porady prevex easyline

W ostatnich latach podejście do aranżacji łazienki przeszło gruntowną metamorfozę. Nowoczesne i uniwersalne technologie wkroczyły do naszych domów. Np. odpływ liniowy EasyLine – dzięki odpowiednim parametrom – może być zainstalowany w każdej łazience, ponieważ posiada funkcję wielu regulacji.

Więcej