Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

ROCA: Inteligentna toaleta Cleanet Riva – technologia na najwyższym poziomie

porady ROCA: Inteligentna toaleta Cleanet Riva – technologia na najwyższym poziomie

Cleanet RIVA to produkt marki Laufen, który wyróżnia się nie tylko innowacyjną technologią, ale również ekskluzywnym designem. Idealne połączenie najwyższego luksusu, minimalistycznego designu oraz nienagannej higieny. Inteligentna toaleta myjąca XXI wieku.

Więcej

VIEGA: Systemy Zaprasowywane

porada viega systemy zaprasowywane

Firma Viega oferuje szereg sprawdzonych systemów połączeń zaprasowywanych, bazujących na różnorodnych materiałach, takich jak miedź, stal nierdzewna, czy stal grubościenna. Umożliwia to dobór optymalnego rozwiązania do wszystkich obszarów zastosowań: instalacji wody użytkowej, grzewczych, gazowych, a także do instalacji w obiektach przemysłowych czy na statkach.

Więcej

TESA: Akcesoria łazienkowe bez wiercenia? Teraz to możliwe

porady tesa akcesoria

Nowoczesny design bardzo często wchodzi w romans z inteligentną technologią. W ten oto sposób powstała seria akcesoriów łazienkowych TESA, która łączy ze sobą piękne wzornictwo i niesamowitą funkcjonalność. Kombinacja pełna korzyści.

Więcej

RAVAK: Wanna Rosa II – oryginalny kształt i uniwersalność

porady ravak rossa2

Dzięki wyjątkowemu kształtowi oraz odpowiednim rozmiarom, wanna Rosa II może zostać ulokowana również w małej łazience, co rozwiązuje wiele problemów aranżacyjnych. Pomieszczenia w niewielkim metrażem wymagają sporej gimnastyki, a w tym przypadku nie traci na tym komfort samej kąpieli.

Więcej

GEBERIT: uniwersalny i elegancki stelaż podtynkowy Duofix

porada geberit duofix

Geberit – jako jeden z liderów w systemach podtynkowych – oferuje sporo możliwości w każdej łazience, niezależnie od wielkości i stylu urządzenia. Widać to doskonale na przykładzie modelu Duofix, który posiada szereg udogodnień i jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem – występuje w 200 różnych wariantach. Elementy montażowe mogą z powodzeniem wspomagać instalację WC, pisuary, baterie, umywalki oraz odpływy ścienne.

Więcej

Wszystko Działa – nowe wydanie on-line magazynu nowoczesnego instalatora!

porady wszystko działa

Wydawany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie - dotychczas w wersji drukowanej -Magazyn „Wszystko Działa” jest dostępny również w wersji elektronicznej. Już teraz możesz mieć dostęp do interesujących artykułów z Twojej branży.

Więcej

OVENTROP: Regudis W-HTE - mieszkaniowy węzeł cieplny II generacji

porada oventrop regudis

Efektywność systemu jest sporym wyzwaniem dla branży energetycznej. Wydajny i praktycznie bezobsługowy węzeł Regudis W-HTE wpisuje się doskonale w nowoczesne trendy projektowe, ciesząc się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów i projektantów instalacji.

Więcej

SKALAR: Zawory kulowe – niezbędne elementy każdej instalacji (różne modele)

porada skalar zawory kulowe

Zawory kulowe to niezbędne elementy całej instalacji, które służą do odcięcia dopływu wody. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest właściwe funkcjonowanie ogrzewania, a także wielu gałęzi przemysłu. Zawór gwarantuje bezpieczeństwo instalacji wodociągowej wody ciepłej czy zimnej, chroniąc budynek przed zalaniem.

Więcej

GROHE: Systemy prysznicowe z armaturą termostatyczną

porady grohe systemy prysznicowe

Łazienka to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Coraz częściej tam odpoczywamy i relaksujemy się (np. po męczącym dniu w pracy). Kiedyś jednak kojarzyła się jedynie z czynnościami czysto praktycznymi, więc miała być komfortowa i funkcjonalna. Czasy jednak się zmieniły. Wymagania wzrosły. Dlatego pojawiły się systemy prysznicowe Grohe z armaturą termostatyczną

Więcej

KERMI: Dark Edition – czarne i industrialne ścianki prysznicowe

porada kermi dark edition

Czerń w łazience przestała być tematem tabu. Klasyczne rozwiązania często są zastępowane dotąd niespotykanymi. Chociaż mogłoby się wydawać, że ten kolor w połączeniu z niewielkim metrażem może gwarantować 100% przytłoczenia, to nie w tym przypadku. Czarne profile kabin Kermi są cienkie i podkreślają kontrast między ciemnymi i jasnymi powierzchniami.

Więcej