Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

Klimatyzatory Ricom Air – wysoki komfort w gorące dni

klimatyzator ricom air

Wielkimi krokami zbliża się lato. Czas wyższych temperatur, a więc wzmożona potrzeba chłodzenia. Jeśli w dużym stopniu cenisz sobie komfort i zdrowie pewnie docenisz najnowszy system Ricom AIR. Klimatyzatory z tej serii nie tylko gwarantują cichą pracę, czy dokładną, kilkustopniową filtrację powietrza, ale również wygodną obsługę. Do wyboru masz dwa modele: Ricom Aura Split oraz Ricom Aura Multi-Split

Więcej

Jakie ogrzewanie domu jest najtańsze? Pompa ciepła czy gaz?

Jakie ogrzewanie domu jest najtańsze? Pompa ciepła czy gaz?

Ogrzewanie domu jednorodzinnego to jeden z tych elementów inwestycji, który musi być odpowiednio zaplanowany, aby nie był dla nas finansową kulą u nogi. W ostatnich latach na placu boju pozostałe trzy rodzaje ogrzewania domu: nowoczesna pompa ciepła (wspomagana fotowoltaiką), kotły pelletowe 5 klasy (wykorzystujące biomasę drzewną) oraz standardowe ogrzewanie gazowe, które z racji skomplikowanej sytuacji na świecie traci na popularności.

Więcej

KOSPEL: Nowy zestaw z pompą ciepła już w sprzedaży!

KOSPEL: Nowy zestaw z pompą ciepła już w sprzedaży! 

Ważnym elementem systemu ogrzewania jest pompa ciepła, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży zestaw Kospel, który składa się z: jednostki zewnętrznej HPMO (inwerterowej pompy ciepła monoblok z wtryskiem EVI), jednostki wewnętrznej (centrali grzewczej), zasobnika SWPC o pojemności 300 L oraz zbiornika buforowego SVK o pojemności 100 litrów. 

Więcej

Zestawy podtynkowe do WC Vitalle by Roca już w sprzedaży! Postaw na wygodę i estetykę

Zestawy podtynkowe do WC Vitalle by Roca już w sprzedaży! Postaw na wygodę i estetykę

Zestaw podtynkowy to nie tylko wygoda użytkowania, spora oszczędność miejsca, ale również gwarancja estetyki wykończenia wnętrza. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do oferty stelaż podtynkowy, przycisk spłukujący (w wersji czarnej i chromowanej) podwieszaną miskę WC (wraz z deską wolnoopadającą slim).

Więcej

SANPOL: Eco&Smart, Help&Easy i Clean&Protect – sprawdź nowe kategorie produktowe!

porady nowe kategorie produktowe

Jako firma mająca na względzie środowisko naturalne, higienę, bezpieczeństwo oraz oszczędność wody i energii, wprowadziliśmy nowe trzy kategorie: Eco&Smart, Help&Easy i Clean&Protect. Sprawdź, jakie produkty pozytywnie wpłyną na poprawę jakości życia i otoczenia.

Więcej

Wszystko Działa – nowe wydanie on-line magazynu nowoczesnego instalatora! MARZEC 2022

porady wszystko działa

Wydawany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie - dotychczas w wersji drukowanej -Magazyn „Wszystko Działa” jest dostępny również w wersji elektronicznej. Już teraz możesz mieć dostęp do interesujących artykułów z Twojej branży.

Więcej

GROHE: Bateria GROHTHERM 500 – gwarancja komfortu w nowej odsłonie

porady grohetherm500

Każdy z nas lubi komfortową kąpiel po całym dniu w pracy, ale niezbędne do tego są odpowiedne warunki, np. wymarzona temperatura wody. Jest możliwe dzięki zamontowaniu nowej baterii prysznicowej GROHTHERM 500, która zapewnia stałą temperaturę, dopasowaną do naszych preferencji. Już nie musisz iść na kompromisy

Więcej

KOSPEL: Kotły elektryczne KOSPEL – ciepło i wygoda

porady kospel ciepło i woda

Ogrzewanie elektryczne posiada wiele niewątpliwych zalet. Dzięki nim użytkownicy takiego źródła ciepła zyskują komfort i wygodę. Ponadto zastosowanie takiego rozwiązania jest niezwykle bezpieczne i ekologiczne.

Więcej

GRUNDFOS: Co wyróżnia pompę cyrkulacyjną i solarną od obiegowej?

porady grundfos co wyróżnia pompę cyrkulacyjną

Dobierając pompy ciepłownicze do instalacji w domach jednorodzinnych i małych obiektach użyteczności publicznej, przed doborem ich wielkości, warto wiedzieć czym te pompy różnią się pod względem wykonania i dlaczego ich ceny rynkowe wykazują znaczne różnice.

Więcej

ROCA: Kolekcja Ohtake – elegancja, uniwersalny design i nietuzinkowe kształty

porady roca kolekcja ohtake

Szukasz umywalki o ponadczasowym designie, niebanalnych kształtach i eleganckim stylu? Możesz zakończyć akcję. Werdykt jest oczywisty – ROCA Ohtake. Synonim lekkości i uniwersalności. Rzadko spotykane podejście do umywalek, które wymagało nie lada kreatywności i odwagi u projektantów

Więcej