Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

RAVAK: Wanna Rosa II – oryginalny kształt i uniwersalność

porady ravak rossa2

Dzięki wyjątkowemu kształtowi oraz odpowiednim rozmiarom, wanna Rosa II może zostać ulokowana również w małej łazience, co rozwiązuje wiele problemów aranżacyjnych. Pomieszczenia w niewielkim metrażem wymagają sporej gimnastyki, a w tym przypadku nie traci na tym komfort samej kąpieli.

Więcej

GEBERIT: uniwersalny i elegancki stelaż podtynkowy Duofix

porada geberit duofix

Geberit – jako jeden z liderów w systemach podtynkowych – oferuje sporo możliwości w każdej łazience, niezależnie od wielkości i stylu urządzenia. Widać to doskonale na przykładzie modelu Duofix, który posiada szereg udogodnień i jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem – występuje w 200 różnych wariantach. Elementy montażowe mogą z powodzeniem wspomagać instalację WC, pisuary, baterie, umywalki oraz odpływy ścienne.

Więcej

OVENTROP: Regudis W-HTE - mieszkaniowy węzeł cieplny II generacji

porada oventrop regudis

Efektywność systemu jest sporym wyzwaniem dla branży energetycznej. Wydajny i praktycznie bezobsługowy węzeł Regudis W-HTE wpisuje się doskonale w nowoczesne trendy projektowe, ciesząc się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów i projektantów instalacji.

Więcej

SKALAR: zawór kulowy – niezbędny element każdej instalacji

porada skalar zawory kulowe

Zawory kulowe to niezbędne elementy całej instalacji, które służą do odcięcia dopływu wody. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest właściwe funkcjonowanie ogrzewania, a także wielu gałęzi przemysłu. Zawór gwarantuje bezpieczeństwo instalacji wodociągowej wody ciepłej czy zimnej, chroniąc budynek przed zalaniem.

Więcej

KERMI: Dark Edition – czarne i industrialne ścianki prysznicowe

porada kermi dark edition

Czerń w łazience przestała być tematem tabu. Klasyczne rozwiązania często są zastępowane dotąd niespotykanymi. Chociaż mogłoby się wydawać, że ten kolor w połączeniu z niewielkim metrażem może gwarantować 100% przytłoczenia, to nie w tym przypadku. Czarne profile kabin Kermi są cienkie i podkreślają kontrast między ciemnymi i jasnymi powierzchniami.

Więcej

KLUDI: Pakiet Pure&Style 7w1 – pakiet nowoczesności i funkcjonalności

porada kludi pure style

Seria KLUDI Pure&Style to idealne rozwiązanie dla osób, które zwracają szczególną uwagę na estetykę oraz funkcjonalność. Zgrany duet, które nie może bez siebie istnieć. W tym przypadku siedem elementów odpowiada za zapewnienie domownikom należytego komfortu.

Więcej

HONEYWELL: Detektor tlenku wegla z serii XC – bezpieczenstwo przede wszystkim

porada honeywel detektor tlenku węgla

Honeywell - podczas projektowania urządzeń – zwraca uwagę na systemy wykrywania gazów, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Bezpieczeństwo jest bardzo istotne, dlatego zastosowanie modeli detektorów tlenku węgla z serii XC może uratować Twoje życie.

Więcej

HONEYWELL: Oszczędne i eleganckie głowice Thera-5

porada honeywell termostat thera 5

Nawet sobie nie zdajemy sprawę, jak istotne dla domowego budżetu i bezpieczeństwa są takie elementy jak głowica termostatyczna. Należy wybrać odpowiednie modele, aby kontrolować zarówno wydatki, jak i temperaturę w pomieszczeniu.Głowica Thera-5 to bardzo przemyślane rozwiązanie. Wykonuje swoją pracę, a jednocześnie – dzięki swoim niewielkim gabarytom – jest kompatybilna z każdym wnętrzem

Więcej

KLUDI: zestaw BOZZ 7w1 – klimat loftowy w nowoczesnej łazience

porady kludi bozz

Kolekcja KLUDI Bozz to odpowiedź na potrzeby zwolenników minimalizmu i nieco surowych rozwiązań, które – wbrew pozorom – wyglądają bardzo estetycznie, a już na pewno elegancko. Forma zredukowana do minimum sprawia, że w łazience jest przestrzennie i można oddychać pełną piersią.

Więcej

TECE: Toaleta myjąca TECEone – nieskazitelna czystość i elegancki design

porade tece toaleta myjąca

TECEone to dowód, że toaleta myjąca może być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze i montażu oraz pozbawiona elektroniki. Sukces leży w podejściu do marki TECE do innowacyjności oraz funkcjonalności produktu, opierającej się na prostocie i przemyślanych rozwiązaniach. W myśl zasady – mniej znaczy więcej.

Więcej